Provoz od 1. září 2021

Ráno začíná v 6.30 Příběnická, v 7.00 Masarykův domov. Provoz na třídách končí v 16.15 hodin (!!!), budovy se zamykají v 16.30 hodin. V budově musíte mít roušku. Nové děti v Červených rybičkách mohou přicházet rovnou do své třídy (vchodem ze zahrady), první týden bude otevřeno od 7 hodin, aby nové děti mohly jít rovnou do své třídy. V dalším období bude provoz Červených rybiček od 7.30 hodin do 15 hodin. Vezměte s sebou dětem bačkorky a věci na spaní – pokud zde bude dítě rovnou celý den. Ostatní podrobnosti budeme zveřejňovat na nástěnce v šatně, popř. osobně. Při předávání nejmenších dětí v prvních dnech mohou být rodiče přítomni ve třídě – pouze po dobu nezbytně nutnou a v omezeném počtu. Vše domluvíte individuálně na místě s paní učitelkou. Pokud to vaše situace umožňuje, doporučujeme první den pobyt v MŠ omezit na 1-2 hodiny, někdy i kratší.

Ostatní podrobnosti ohledně provozu na třídách včetně všech telefonních čísel najdete ve školním řádu. Je zveřejněn na tomto webu v odstavci  „O školce.“

Prosíme rodiče ostatních dětí, aby se v budově zbytečně neshlukovali a omezili délku pobytu v šatně MŠ na nezbytně dlouhou dobu, potřebnou pro klidný přechod dítěte do třídy. U vstupu je nepřetržitě k dispozici dezinfekce. Teplotu budeme měřit namátkově – u vchodu do třídy. Pokud chcete své dítě odhlásit, můžete kromě pevné linky využít možnost sms na mobilní telefonní čísla uvedená v kontaktech školy. Jednotlivé rubriky tohoto webu budou průběžně a včas doplňovány podle aktuálnosti. Webové stránky prosím sledujte, s ohledem na výskyt nemoci v Táboře se situace školky může měnit. Pokud bychom dostali jakýkoli omezující pokyn, informace budou obratem na webu a obdržíte sms.

30. 8. 2021
autor: Naďa Stolinová Nebeská
rubrika: Aktuálně