Vítejte v novém školním roce 2023/2024

3 Zář

Vážení rodiče, začíná školní rok 2023/2024, zde jsou nejdůležitější informace: Ráno začíná provoz v 6.30 – Příběnická, v 7.00 – Masarykův domov. Provoz na třídách končí v 16.15 hodin! Budovy se zamykají v 16.30 hodin. Nové děti v Červených rybičkách mohou přicházet rovnou do své třídy (vchodem ze zahrady). Provoz Červených rybiček je od 7.30 hodin do 12 hodin. Pokud to vaše situace umožňuje, doporučujeme nejmenším dětem první den pobyt v MŠ omezit na 1 – 2 hodiny, někdy i méně. Vše si můžete domluvit s učitelkou na třídě, ochotně vám vyjde vstříc.

Ostatní podrobnosti ohledně provozu na třídách včetně všech telefonních čísel najdete na našem webu a ve školním řádu. Je také zveřejněn na webu, v sekci „O školce.“

Prosíme rodiče dětí, aby se v budově zbytečně neshlukovali a v šatně setrvali jen tu dobu, potřebnou pro klidný přechod dítěte do třídy. Pokud chcete své dítě odhlásit, můžete kromě pevné linky využít možnost SMS na mobilní telefonní čísla, uvedená v kontaktech. Sledujte průběžně web, jednotlivé rubriky jsou pravidelně a včas doplňovány podle aktuálnosti. Věříme, že školní rok 2023/2024 bude pro děti radostný a klidný a že se jim v naší školce bude líbit. Určitě pro to uděláme vše, co je v našich silách.